ערב גיבוש: ערב חשוב שתורם המון

ערב גיבוש | חתונת כסף | זמר אורח  | הרמת כוסית

לפעמים קורה שאנו הולכים לבאולינג, לפאב, לחדר בריחה או לכל אטרקציה כלשהי בצפון או בדרום ורואים שם קבוצות שקשה לנו להבין מה הם בדיוק. קבוצות כאלו יכולות להיות צוותים בצבא, מחלקות שלמות בעבודה וכל קבוצה אחרת שנמצאת במסגרת מסוימת שרוצה להתגבש יחדיו. כשם שאנו מרגישים שאנו משפחה מאוחדת ומגובש כשאנו יוצאים יחדיו לטיול משפחתי או לפעילות כלשהי שמחייבת עבודה קבוצתית, כך גופים שונים מקיימים ערב גיבוש לעובדים כדי שהתרומה תהיה אישית לכל אחד וגם קבוצתית למטרת הקבוצה הכוללת. בכל מצב שהוא הערב תורם המון לטווח הקצר ולטווח הארוך.

ערב גיבוש לכיתה ולצוות בעבודה

ערבי גיבוש יכולים להתאים לכל מסגרת. ערב גיבוש לחיילים בצבא יכולה להיות פעילות שוברת שגרה שכל אחד היה שמח לקחת בה חלק. בנוסף למחלקות ולצוותים בצבא גם מקומות עבודה, מעבר לאירוע חברה כללי שמתקיים בדרך כלל אחת לשנה, מקיימים ערבי גיבוש צוותים ולעתים גם תחרות בין הצוותים. הערבים האלו יכולים להיות בקרוב למקום העבודה וכך להקל על העובדים בהגעה או במקומות אחרים לחלוטין בהכנות רבות מראש. ניתן לקיים ערב גיבוש גם לכיתות וגם לקבוצות מסוימות כמו קבוצות ריקוד, קבוצות כדורגל ולכל גיל. ערב גיבוש תורם מאוד להיכרות עם כל הקבוצה

ערבי גיבוש לפי בחירה

יש הרבה אפשרויות כיצד לחגוג ערב גיבוש בצורה הכי יצירתית שיש ולמעשה גם אחרי שנים רבות באותו מקום עבודה ואחרי עשרות ימי וערבי גיבוש, תמיד אפשר למצוא פעילות שעוד לא נעשתה. ערב גיבוש יכול להיות גם בילוי משותף בבית של אחד החברים ועלה אש עם הרבה בשר ובירות, יכול להיות חדר בריחה שמצריך את כולם לחשוב ולהתקדם עוד שלב קדימה, ערב שכולו ספורט ומשחקי כדור, יציאה למסעדה או לפאב וגם טיול משותף בטבע.

ערב באווירה קצת שונה

מעבר לכך שערבי גיבוש יוצרים תרומה אדירה לכל אחד מהמשתתפים בערב הגיבוש בהיכרות אחד עם השני ותרומה לעבודה הקבוצתית, מדובר בערב באווירה מעט שונה. לעתים אנו מייחסים חשיבות רבה מידי למקומות מסוימים בין אם מדובר על שירות צבאי או על מקום עבודה. ערב גיבוש נותן אפשרות לראות את המצב באור מעט שונה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*